Prijave Stična mladih 2014

Letošnja Stična mladih bo v soboto, 20. septembra 2014, od 9. ure dalje v
cistercijanski opatiji. Program za dijake bo potekal na glavnem prizorišču, program
za študente, kateremu pečat bo dal Gregor Čušin in skupina Stvarnik. O
preprostosti in zgledu uboštva bo pričevala Chiara Amirante. Potekal bo tudi
nogometni turnir in kulturno-umetniški program. V opatovi kapeli bo ves čas
adoracija. Priložnost za sveto spoved. Program se bo nadaljeval z delavnicami,
sveto mašo in koncertom Stična benda.

Avtobus bo organiziran skupaj s sosednimi župnijami, natančen odhod pa bo sporočen naknadno. Je pa za prostor na avtobusu nujna prijava! In sicer najkasneje do 14. septembra. Prijavo lahko izpolniš na spodnji povezavi. Prijavijo se lahko vsi od vključno 9. razreda naprej. V primeru vprašanj lahko pokličeš Gregorja Hrovata na 051-252-659. Več informacij o dogajanju v Stični pa najdeš na uradni spletni strani (klik), kjer lahko pokukaš, kateri gostje bodo letos, katero delavvnico boš obiskal-a, ipd....

P.s.: A že veš da bo letos med 100-glavim mladinskim zborom pri maši tudi škocjanski mladinski zbor? Že zelo pridno vadijo.

POVEZAVA DO PRIJAVE