Darovi za maše

Za svete maše sprejemamo vedno, vendar ne več kot tri mesece vnaprej. V tabeli spodaj je razvidno, kdaj pričnem sprejemati darove za svete maše za kater mesec. Poleg mašnega namena, ki bo opravljen doma, lahko vsak dan darujete tudi za sveto mašo, ki jo bodo na isti dan opravili duhovniki v Beogradu. Hvala za razumevanje.

Datum pričetka prejemanja darov

Za maše opravljene v mesecu:

1. 2. 2013

marcu in aprilu

1. 4. 2013

maju in juniju

1. 6. 2013

juliju in avgustu

1. 8. 2013

septembru in oktobru

2. 10. 2013

novembru in decembru

2. 12. 2013

januarju in februarju (2014)

Za svete maše lahko darujete:

- v času uradnih ur ali po sveti maši, kadar je ta v eni od župnijskih cerkve (ali zimski kapeli)

- datum za sveto mašo lahko rezervirate tudi po telefonu in nato darujte predviden dar ob priložnosti, vendar tudi rezervacije po telefonu sprejemamo šele po zgoraj navedenih datumih.

Mašni nameni ob pogrebih

Za svete maše (prav tako v druge dobre namene: za Karitas, za misijone…) lahko darujete pri svojcih pokojnega v poslovilni kapeli (vežici) ali doma. Lahko pa tudi pri duhovniku v zakristiji 20 minut pred pogrebom.